Wesprzyj nas

Ty lub twoja rodzina korzystaliście z pomocy Fundacji?
Nie jest Ci obojętny los osób samotnych, starszych i niepełnosprawnych?
Sprawdź w jaki sposób możesz pomóc nam realizować naszą misję!

 

 1. Wolontariat
  Fundacja przemijanie poszukuje osób aktywnych, empatycznych i zaangażowanych w pomoc innym. Jeśli chcesz sprawdzić czy zawód opiekuna medycznego, pielęgniarki czy fizjoterapeuty jest dla ciebie, dołącz do naszego zespołu specjalistów sprawdź siebie i zdobądź doświadczenie!

  Poszukujemy osób pełnoletnich, którym gwarantujemy odbycie kursu opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych, który przygotuje naszych wolontariuszy do pracy z osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Po zakończonym kursie i odbyciu minimum 50 godzin prac, wolontariusz otrzyma stosowny certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.

  Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami!
  Nr. telefonu: 728 182 993 i/lub 77 50 00 3343
  Adres e-mail: [email protected]
   
 2. Wesprzyj nas
  Jeśli zgadzasz się z misją Fundacji i chciałbyś wesprzeć naszą działalność, możesz dokonać wpłaty na całoroczne konto:

  Nr konta: 79 1600 1462 1886 9666 6000 0001
  Odbiorca:
  Fundacja „Przemijanie”
  Tytuł przelewu:
  Darowizna na działania statutowe prowadzone przez Fundacje „Przemijanie”
  Dane banku: BNP Paribas Bank Polska S.A oddział w Opolu.
   

 3. Przekaż 1%
  Fundacja Przemijanie jest organizacją pożytku publicznego, dlatego też każdy podatnik może przekazać Orkiestrze swój jeden procent podatku. Od 2019 roku zmieniona została forma rozliczenia podatku. Obecnie podatnicy mogą skorzystać z Formularza PIT, który został uprzednio wypełniony za nich przez Urząd Skarbowy. Uprzednie wypełnienie przez Urząd nie oznacza jednak rezygnacji z możliwości wsparcia naszej Fundacji. Aby wybrać przekazać Fundacji „Przemijanie” 1% podatku należy wypełnić następujące kroki:
  1. Podatnik musi wejść na stronę www.podatki.gov.pl i zalogować się do usługi „Twój e-PIT”.
  2. Należy podać swoje dane identyfikujące: PESEL lub NIP, datę urodzenia, kwotę przychodu z deklaracji za rok poprzedni i kwotę przychodu z jednej z informacji od pracodawców.
  3. Po zalogowaniu się, na głównym ekranie usługi widoczny będzie numer KRS organizacji, która w minionym roku wskazana była jako odbiorca 1% podatku. Będzie tam można w prosty sposób zmienić wybraną organizację.
    
  Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji „Przemijanie”, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji:
  Fundacja „Przemijanie”
  Nr. KRS: 0000580505
   
 4. Fani Mani

  Często dokonujesz zakupów przez internet? Dodaj do swojej przeglądarki wtyczkę Fanimanii i korzystaj z kodów rabatowych jednocześnie wspierając Fundację „Przemijanie”

  https://fanimani.pl/zaproszenie/24841/0e7da5825f454c52848fb7d1d73e6dd9/