Nasza oferta

Martwisz się o starszych rodziców dziadków lub innych bliskich?

Zauważasz, że w czynnościach życia codziennego sami nie dają sobie rady? Jeśli tak jest nie czekaj skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy profesjonalnej kadry Fundacji „Przemijanie” w zakresie:

  1. Wsparcie pielęgniarki, które polega na udzieleniu pomocy w zakresie specjalistycznej pielęgnacji zleconej przez lekarza, dokonywaniu profesjonalnych pomiarów funkcji życiowych (pomiar ciśnienia, glukozy itp.), przeprowadzanie zabiegów zleconych przez lekarza, zmiana opatrunków, profilaktyka przeciw odleżynowa itp.
  2. Usługi opiekuńcze w dni powszednie, święta i weekendy oraz całodobowa opieka nad chorym – dzięki profesjonalnie przygotowanemu do pracy personelowi Fundacja „Przemijanie” prowadzi jedną z najlepiej ocenianych domowych usług opiekuńczych
  3. Poradnictwo prawne – pracujemy już od lat z osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi oraz ich rodzicami stąd wiemy jak często stają się oni ofiarami oszustw, zdajemy sobie sprawę również z tego, iż obecnie dostęp do specjalistycznych porad prawnych szczególnie z tego zakresu jest mocno ograniczony, dlatego też w ramach naszej działalności chcemy również pomagać osobą, które padły ofiarami wszelkiego rodzaju oszustw.
  4. Zajęcia aktywizujące dla osób starszych z objawami demencji lub alzheimera – w opiece nad seniorem ważne jest nie tylko wsparcie w codziennych czynnościach, ale też organizowanie mu czasu wolnego. Odpowiedni dobór zajęć może przyczynić się do poprawy sprawności fizycznej i intelektualnej. Skorzystaj z takiej możliwości już dziś!
  5. Twój bliski zgłasza różne dolegliwości bólowe? Obserwujesz zmniejszoną sprawnośc fizyczna? Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i sprawdź w jaki sposób rehabilitacja ruchowa może pomóc osobie, którą się opiekujesz.
  6. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Fundacja prowadzi również wypożyczalnie specjalistycznego sprzętu opiekuńczego i rehabilitacyjnego, skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Szukasz pomocy? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.