REKRUTACJA NA SZKOLENIA SPECJALIZACYJNE - jesień 2022

Fundacja "PRZEMIJANIE" i Centrum Kształcenia Zawodowego TEACHMED sp. z o.o. informują, że prowadzona jest rekrutacja na szkolenia specjalizacyjne w dziedzinach:

 

Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek/pielęgniarzy, dla którego zajęcia teoretyczne realizowane będą na terenie miasta Konin (woj. wielkopolskie).

Postępowanie kwalifikacyjne zaplanowano na dzień 23 listopada 2022 r. o godz. 14.00 w Leader School - szkoła języków obcych, ul. Wojska Polskiego 37, 62-500 Konin. 
Spotkanie organizacyjne odbędzie się po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego.

 

 

 

 

 

Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek/pielęgniarzy, dla którego zajęcia teoretyczne realizowane będą na terenie miasta Toruń (woj. kujawsko-pomorskie).

Postępowanie kwalifikacyjne zaplanowano na dzień 24 listopada 2022 r. o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 8 w Toruniu przy ul. Łyskowskiego 28, 87-100 Toruń. 
Spotkanie organizacyjne odbędzie się po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego.

 

 

 

 

 

Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek/pielęgniarzy, dla którego zajęcia teoretyczne realizowane będą na terenie miasta Sieradz (woj. łódzkie).

Postępowanie kwalifikacyjne zaplanowano na dzień 24 listopada 2022 r. 
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 27 listopada 2022 r. o godz. 12.00 w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej oddział w Sieradzu przy ul. Mickiewicza 6.

 

 

 

 

 

Informacje dotyczące pierwszych zajęć teoretycznych oraz wszystkie inne informacje dotyczące specjalizacji zawarte są w ogłoszeniach i zostaną przekazane na spotkaniach organizacyjnych.

 

 

UWAGA !!!

W celu przystąpienia do specjalizacji konieczne jest złożenie wniosku o zakwalifikowanie do kursu za pośrednictwem Systemu Monitorowania Kształcenia.
 

Aby możliwe było złożenie wniosku o zakwalifikowanie na specjalizacje poprzez SMK, oprócz założenia konta użytkownika konieczne jest również posiadanie aktywnych uprawnień PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZA lub POŁOŻNEJ. Informacje na temat sposobu zakładania konta w SMK dostępne są na stronie internetowej Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych pod linkiem.